InstaBIZ

Lori Hoxha tregon se si mund të rregullohen 95% e problemeve të saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 14/09/18 |
b.f

Menduat që Lori Hoxha nuk ka asnjë problem ? Gaboheni !

Ashtu si të gjithë prej nesh ,dhe Lori Hoxha paska  gjëra që nuk i pëlqen aspak te vetja,e që ja komplikojnë jetën  .

Në Instastoryn e publikuar nga Lori shkruhet:

“95% e problemeve të mia do të rregulloheshin nëse do të ndaloja së menduari gjithcka të qetësohesha dhe të ndaloja të isha kaq në ankth,”

Pas