Kryesore

LIVE Opinion- Kush i bashkoi PS, PD dhe LSI?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 14/01/20 |
Geljano Fataj

Të ftuar: Oerd Bylykbashi, Rudina Hajdari, Damian Gjiknuri, Petrit Vasili, Robert Rakipllari, Andi Bejtja

Pas