Kronikë

Lezhë/Makina përplaset me murin e banesës, plagoset drejtuesi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:40 - 10/09/21 |
Opi Nion

Nje aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin rrugor Rrilë- Lezhë, kur një automjet tip Benz- Mercedes është përplasur me murin rrethues të një banese.

Për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore. Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të tij./Opinion.al

Pas