Kronikë

Lezhë/ Kamerieri përplaset fizikisht me pushuesit për lekët e shezlongutBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:58 - 30/06/22 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një përplasje fizike në plazhin e Tales në Lezhë.

Mësohet se një kamerier, që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar fizikisht me dy djem pushues për lekët e shezlongut.

Sipas “BalkanWeb”, për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamerieri, i cili u transportua në spitalin e Lezhës, ku pas mjekimit është dërguar në komisariatin e policisë dhe po merret në pyetje./ Opinion.al

Pas