Kronikë

Lezhë/ Gjendet i pajetë një person, çfarë dyshohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:22 - 20/03/20 |
Opi Nion

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në një kanal në fshatin Rraboshtë të Lezhës.

Viktima është identifikuar si Lek Gjoka, ndërsa kanë qenë banorët ata që e kanë gjetur në kanal dhe më pas kanë njoftuar policinë.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat. Ende nuk ka informacion se cili është shkaku i vdekjes, Mësohet se ka pasur probleme shëndetësore, gjë e cila mund të ketë shkaktuar vdekjen e Gjokës./ Opinion.al

Pas