Kronikë

Lezhë/Gjendet i pajetë 46-vjeçari, fqinjët njoftuan policinë pasi ndjenë erën e keqeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:44 - 09/08/22 |
Opi Nion

Një person është gjetur i vdekur brenda banesës ku jetonte në Lezhë. Mendohet se Fatos Haxhiraj, 46-vjeç ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrore. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e saj.  Trupi i tij po dërgohet në Morgun e Spitalit Rajonal Lezhë për ekzaminime të mëtejshme.

Sipas Klan neës, dyshohet se 46-vjeçari ka ndërruar jetë para tre ditësh dhe se policia u njoftua nga fqinjët pasi ndjenë aromën e keqe që vinte nga banesa.

Pas