Kronikë

Lezhë, 13-vjeçarja bie nga dritarja e katit të tretë të pallatit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 07/04/22 |
Opi Nion

Një 13-vjeçare ka rënë nga dritarja e katit të tretë të pallatit ku jetonte pranë rrugës së Shtrausit në Lezhë.

Nga dritarja e katit të tretë ajo ka rënë në ballkonin e katit të dytë. Vogëlushja është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës.

Mësohet se ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Pas