Kronikë

Lëvizte me biçikletë, 62 vjeçari përplaset nga makina dhe ndërron jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:17 - 09/11/20 |
Al Do

Një 62-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Durrës si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 6 të Durrësi, rreth orës 23:15.

Policia bën me dije se H. B., rreth 62 vjeç, ka qenë duke udhëtuar me biçikletë kur një automjet e ka përplasur duke i shkaktuar vdekjen.

Mjeti dhe autori ende nuk janë identifikuar, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje për mbledhjen e provave. /Opinion.al

Pas