Aktualitet

Lëkundje të dyta pasojnë tërmetin në Tiranë dhe veri të venditBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:54 - 15/01/23 |
Opi Nion

Të tjera lëkundje më të vogla janë ndjerë në kryeqytet dhe disa zonë në veri të vendit, pas tërmetit me magnitudë 4.9 të shkallës rihter.

Të dhënat dalin nga EMSC, që njofton se lëkundjet e dyta me magnitude 3.9 e kanë patur epiqendrën në Koplik, ndërsa tërmeti i parë kishte epiqendër pranë Klosit, në Burrel.

Pas