InstaBIZ

Ledina Celo nuk zhgënjen as këtë verë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:59 - 26/08/15 |
root

Ajo mbetet një nga këngëtaret më të bukura të muzikës shqiptare. Ndonëse nuk jeton në Shqipëri, Ledina Celo është e pranishme për fansat e saj në rrjetet sociale. Nënë e dy fëmijëve, Erlisit dhe Perianës Ledina duket në formë të shkëlqyer fizike edhe këtë verë. Ja tek e shohim me këto bikini trup teksa shijon disa ditë pushimi në bregdetin kroat.

11900035_10153609385533055_8511673754692547990_n (1)

Sëbashku me bashkëshortin e saj, Naimin ata kanë kaluar edhe disa ditë pushimi në Shqipëri e Kosovë, madje nga vendi i origjinës së ish-kampionit të Kick boksit Rugova, nuk kanë ngurruar të bëjnë edhe foto ku shfaqen shumë të dashuruar.

11029651_10153609401723055_3842347476894695233_n

Ledina do bënte mirë të na tregonte “sekretin e saj” të bukurisë në mënyrë që të gjitha femrat të ishin po kaq në formë sa ajo.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas