InstaBIZ

Ledina Çelo “ngre” temperaturat dhe në vjeshtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 04/11/15 |
root

Ajo është një nga mamat më seksi të shoëbiz-it shqiptar. Këtë na i vërteton nëpërmjet këtyre fotove të reja që ka publikuar në faqen e saj Ledina Çelo në Instagram. Ajo shfaqet shumë seksi. Me veshje e poza provokuese, artistja ka ngitur temperaturat e kësaj vjeshte.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas