Aktualitet

Largohet drejtori i Qarkullimit Rrugor në Tiranë, kush e zëvendëson


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 14/11/21 |
Opi Nion

Pas komisariateve, ndryshimet prekin dhe Policinë e Qarkullimit Rrugor në Tiranë. Mësohet se Erion Ahmeti nga drejtor i qarkullimit rrugor Tiranë emërohet në sektorin e sigurisë rrugore në drejtorinë e përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Sipas informacioneve, në vend  të Ahmetit do të emrëohet Besmir Qibini i cili e ka mbajtur këtë post me herët, në vitin 2014-2015.

Me emërimin Gledis Nanos në postin e Drejtorit të Përgjithëm, në Policinë e Shtetit ka pasur disa ndyshime në nivele drejtuesish./Opinion.al

Pas