Life Style

Larg zhurmës së Tiranës, Meta kalon fundjavën në jug të vendit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:29 - 10/07/21 |
Opi Nion

Këtë fundjavë, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë në ug të Shqipërisë.

Në një postim në “Facebook”, Meta ka postuar një video duke përshëndetur qytetarët shqiptarë.

Me pamjen e bukur të maleve dhe detit të jugut, Meta ka uruar një fundjavë të mbarë.

“Urim fundjave nga majat e Rivieres tonë!” shkruan Meta, krahas videos së publikuar./ Opinion.al

Pas