InstaBIZ

Kylie Jenner nuk e kishte ftuar nënën e saj në ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:49 - 11/09/19 |
xhu lia

Pak javë më parë personazhi  i njohur televiziv Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e saj ku të pranishëm ishin miqtë e ngushtë dhe familjarët e saj.

Ditëlindjen ajo e festoi në një jaht lukzos gjatë një udhëtimi nëpër Evropë, ku vizituan vende të ndryshme.

Por pas disa javësh, nëna e saj Kris Jenner ka treguar e ftuar në një program televiziv se ajo fillimisht nuk e ka qenë e ftuar në festën e së bijës, pasi Kylie  dëshironte që ditëlindjen t’a kalonte vetëm me miqtë e ngushtë.

Ajo shtoi se këmbënguli që të ishte pranë saj derisa ja doli që të shkonte në festë. Kjo deklaratë i ka habitur jo pak ndjekësit e tyre, të cilët kanë reaguar në rrjete sociale./Opinion.al/

Pas