Aktualitet

Ky është shqiptari të cilit i bëri “gropën” qeni me emrin “Wincent”



Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:48 - 29/04/16 |
b.f

Ai po ecte krejt i pa shqetësuar drejt stacionit të trenit. Ndërsa po priste biletë në makineri, qeni i antidrogës hyri në aksion.

Kaq ka mjaftuar që shqiptari të niste të ulërinte si i çmendur. Pas kontrollit në pranga përfundoi, Gentian Xhaferi, raporton panorama.

Ngjarja ka ndodhur në Padua, ku 40-vjeçari u ndalua për kontroll ndërsa po priste biletë udhëtimit.

image9

Por kur mësoi që qeni “Wincent”, kishte diçka më te dhe policia e ndaloi për kontroll, shqiptari humbi qetësinë.

Në çantën e tij u gjetën nëntë kg marijuanë, ndërsa në xhepin e xhaketës kishte 400 euro.

Policia po kryen verifikime për telefonatat dhe mesazhet që ka shkëmbyer shqiptari për të zbuluar destinacionin e lëndës narkotike.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas