InstaBIZ

Foto/ Çfarë po kërkon Xhesika në dekoltenë e Kallashit?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:57 - 29/04/16 |
b.f

Këngëtarja Xhesika Ndoja dhe valltarja Donjeta Kosumi (Kallashi) janë sonte në TV Klan. Opinion.al arriti të shkëpusë këto momente nga përgatitja e tyre në ambientet e grimit, pak minuta para se të futen në emisionit e Çanit, Zonë e Lirë.

Siç duket ato janë treguar shumë të kujdesshme për paraqitjen. Shohim Xhesikën që i mbërthen bluzën Kallashit…dhe kjo e fundit ia kthen me perkujdesje.

Vajzat prezantojnë sonte tek Çani klipin e tyre të ri ‘Shoqet bitch’

09add7d8-6f25-4c62-907e-0b72a5e5e3d0 (1)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas