Aktualitet

Kuvend/Berishës i ndërpritet fjala, acarohet Gazment Bardhi, i bie tavolinës me dorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 22/09/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha mori fjalën në Kuvend për procedurë dhe kritikoi mënyrën se si po organizohej seanca plenare. Menjëherë më pas ai nisi ti drejtonte pyetje ministrave gjë që e bëri kryetaren e Kuvendit Nikolla t’i ndërpriste fjalën.

Duket se kjo situatë në parlament ka acaruar deputetin Gazment Bardhi, i cili sikurse duket në foto reagon duke i rënë tavolinës me dorë.

Pas