-Jetë dhe Stil

Kush është 23-vjeçari, që habiti Londrën me makinat e tij të artaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:23 - 03/05/16 |
root

Turki Bin Abdullah, është 23-vjeçari miliarder, i cili pak kohë më parë zuri faqet e para të shtypi britanik, për flotën e tij të makinave të arta.

I riu suadit, është intervistuar ekskluzivisht nga britanikja Dail Mail,  ka treguar pak nga pasionet e tij super të shtrenjta, që shkjonë për shtat me pasurinë e tij prej sheiku.

Ai ka treguar se pasuria e tij kontrollohet nga i ati dhe se ky i fundit, i blen çdo gjë që ai do.

23-vjeçari, i cili konsiderohet nga media si playboy, është gjithashtu shumë i përfshirë në kulturën perëndimore.

Bin Abdullah u ka treguar gazetarëve se ai është mik i mirë, me reperin kanadez Drake dhe se gjithashtu ka njohje miqësie me një tjetër këngëtar të njohur si Dr. Dre. Ky i fundi po i punon atij një model ekskluziv kufjesh të markës Beats By Dr. Dre, të gjitha të florinjta.

Djaloshi, i cili prej muajit Mars po qëndron në një prej hoteleve me ekskluzive të Londrës dhe një ndër më të shtrenjtët gjithashtu, u ka thënë gazetarëve se me përjashtim të garave duke ndjekur devetë në shkretëtirë, ai nuk u jep personalisht makinave superluksoze që solli në Londër.

Ai ka theksuar se nuk është nga ata të miliarderë që i japin me shpjetësi makinës dhe thyejnë ligjet, pavarësisht se media kanë botuar foto të makinave që i përkasin atij me fletën e gjobës në xhamin e përparmë./tvklan.al

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas