-Jetë dhe Stil

Ja kur do të lançohet iPhone 7Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 03/05/16 |
root

Sipas Forbes, celulari i ri i Apple do të lançohet në shtator të këtij viti.

Analisti nga KGI Securities, Ming-Chi Kuo thotë se iPhone 7 do të ketë ndryshime “modeste”, para se iPhone 8 të sjellë ndryshime të mëdha më 2018.

Apple do të largojë portin e kufjeve, në mënyrë që ta bëjë iPhone 7 më të hollë se paraardhësit e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas