Te Fundit

Kur ndeshja shihet nga këndvështrimi i lojtarëve në fushëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:10 - 19/07/22 |
Opi Nion

Koln-Milan nuk ishte një miqësore si të tjerat. Në ndeshjen e parë të kuqezinjve për këtë sezon, në stadiumin “RheinEnergie” u testuan teknologji të reja që lidhen me futbollin.

Këto teknologji, të zhvilluara nga Koln dhe “Deutsche Telekom”, i dhanë mundësi tifozëve që ta shihnin ndeshjen nga këndvështrimi i lojtarëve në fushë.

Disa prej tyre kishin në trup telekamera speciale dhe ofruan pamje spektakolare.

Pas