-Jetë dhe Stil

Kur fashionistet janë binjake


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:32 - 03/11/15 |
root

Nuk ka gjë më të lezetshme sesa të shohësh fëmijët fotot e fëmijëve fashionistë në rrjetet sociale. Dhe kur ata janë binjakë këto foto bëhen edhe më interesante. Chloe dhe Bella janë dy motra fashionsiste të cilat postojnë foto shumë të bukura në Instagram. Nëna e tyre Lucy i veshë ato me shumë stil. Binjaket njihen në Instagram me emrin theroyaltwins.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas