Sport

Kukësi njofton largimin e një tjetër futbollisti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:28 - 28/09/20 |
el ida

Pas largimit të Bruno Telushit dhe Erhun Obanor, Kukësi ka humbur një tjetër futbollist, Emiljano Mustën.

Në një njoftim në mediat sociale, skuadra verilindore shkruan se pas diskutimit u arrit marrëveshja për zgjidhjen e kontratës me mbrojtësin.

Mbrojtësi nga Elbasani ka mbyllur sot aventurën e tij me skuadrën tonë. Pas një diskutimi mes klubit dhe futbollistit, u arrit marrëveshja për zgjidhjen e kontratës.

Klubi i Kukësit e falënderon Emiljano Mustën për kontributin e dhënë me fanellën e Kukësit dhe i uron suksese në të ardhmen. Faleminderit Emiljano!”, shkruan klubi në Facebook./Opinion.al

Pas