Kronikë

Kukës/ Ishte duke u larë në rezervuar, mbytet 19-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:06 - 03/09/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës.

Mësohet se një 19-vjeçar është mbytur, teksa po lahej në rezervuar. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Novosej.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor.

Kukës/ informacion paraprak.

Në fshatin Novosej, në rezervuar, dyshohet se është mbytur duke u larë shtetasi S.B., rreth 19 vjeç.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor./ Opinion.al

Pas