Kronikë

Kukës/ I riu merr sëpatën dhe kërcënon prindërit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 27/08/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Has, ku një i ri ka kërcënuar me sëpatë prindërit.  Policia bën me dije se ka arrestuar në flagrancë shtetasin S. H., 27 vjeç. I riu akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Has kanë arrestuar në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin S. H., 27 vjeç, banues në Krumë, pasi dyshohet se ka kanosur me sëpatë prindërit e tij, në banesë”, thotë policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme.

 

Pas