InstaBIZ

Almeda dhe Tolgahan me pushime në Shqipëri, aktori promovon vendin tonë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:54 - 27/08/21 |
Opi Nion

Modelja dhe aktorja e njohur Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman ndodhen në Shqipëri.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, çifti i dashur për publikun shqiptar tregon se ka udhëtuar drejt jugut për të shijuar pushimet në bregdetin e vendit tonë.

Madje, Tolgahan ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, një foto nga Dhërmiu. Kështu, aktori turk ka promovuar bukuritë natyrore të vendit tonë.  Kujtojmë se Tolgahan është një aktor i njohur për rolet e tij në serialet televizive turke si dhe ka miliona ndjekës në Instagram./Opinion.al

 

Pas