-U tha në Opinion

Kujtim Gjuzi merr duartrokitje në emision, deklarata që bëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:05 - 15/05/19 |
Geljano Fataj

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Blendi Fevziu: Për këtë jepini një duartrokitje zotërisë…

Veç punës si rrobaqepës, ekonomist, në marketing ai tha se kishte qenë edhe president i një autoshkolle

“Ju thoni që kam qenë shofer në autoshkollë, kam qenë si president i kompanisë, kontrolloja instruktorët”, tha Gjuzi.

Në emision, veç orës, telefonit ai kishte dhe një dosje të verdhë. Por çfarë kishte në atë dosje?

“Emrat e spiunëve që futen në kuvend”, theksoi Gjuzi./ Opinion.al

d7ea1b40-067a-4329-8d3b-d7e02be56c71 3e5a5c21-a320-4cdd-95a0-e4ef1c166273 40fd60de-635c-4b74-8330-99d47ea73708 580f99d0-24bc-41a1-a697-9b26294ef6a1
<
>

Pas