-U tha në Opinion

Kujtim Gjuzi: Ilir Meta dhe Kryemadhi hanin byrek tek bari im


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:10 - 15/05/19 |
Geljano Fataj

Deklaratat e tij në studion e “Opinion” ishin nga më të ndryshmet. Foli për orën, telefonin, makinën e tij, profesionin si dhe aktivitetin politik.

Kryetari i Partisë Konservatore, deputet i Republikës së Shqipërisë po ashtu tregoi dhe se si ishte njohur me disa nga drejtuesit aktualë të shtetit. Një ndër ta Ilir Meta, president.

“Unë jam pronar i parë një bari non sot Kapriçoza në Tiranë, ça bëni kështu. Iir Meta me Monika Kryemadhin kanë ngrënë byrek tek Kapriçoza ku nuk mund të hyjë i pa shoqëruar. Dakord! Dhe i thashë: ju jeni duke ngrënë, në të drejtën zakonore nuk mund t’ju ngrejë nga byrekët që po hani. Por herë tjetër nuk mund të hani byrekë këtu, shkoni tek byrektorja. Se këtu është bar”

Blendi Fevziu: Ia ke thënë këtë?

Kujtim Gjuzi: Patjetër mo, le të dali Monika me Ilirin të thotë jo.

Blendi Fevziu: Dakord po kjo nuk ka lidhje me parlamentin/ Opinion.al

 

 

Pas