Aktualitet

Kryeministri Rama sot vizitë pune në Athinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:43 - 13/07/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama do të udhëtojë ditën e sotme drejt Greqisë, për një vizitë pune në Athinë.

Sipas News24 kjo është e dyta herë në pak kohë që kryeministri zhvillon një vizitë në shtetin Helen. Ndër të tjera bëhet me dije se ende nuk dihet motivi i kësaj vizite, ditët e qendrimit dhe agjenda e takimit.

Në orët në vijim pritet të mësohen të tjera detaje nga vizita r kryeministrit Edi Rama në Athinë./Opinion.al

Pas