Kronikë

Policia aksion në Portin e Durrësit, sërish drogë në një kamion me banane


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 13/07/21 |
Opi Nion

Një sasi kokaine raportohet të jetë sekuestruar këtë të martë në portin e Durrësit.

Bëhet e ditur se lënda narkotike u zbulua në një kamion me banane. Momentalisht nuk dihet ende sasia e drogës së gjetur, prejardhja apo destinacioni i sajsipas KlanNews.

Operacioni është në zhvillim e sipës dhe pritet që më shumë detaje të kemi në vijim./Opinion.al

Pas