Politikë

Kryemadhi-anëtarëve të LSI: Mos e përdorni më WhatsApp-in, na përgjon Rama


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:19 - 11/02/21 |
Opi Nion

Pas deklaratës së Policisë së Shtetit për sulme kibernetike në aplikacion “WhatsApp”, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se përgjon drejtuesit e LSI-së për të mësuar lëvizjet gjatë fushatës.

Kryemadhi iu bëri thirrje anëtarëve të mos përdorin më WhatsApp-in por një aplikacion tjetër.

Mos u shqetësoni se e ka përgjigjen 10 ditëshin e fundit të zgjedhjeve për anëtarët partisë socialiste, jo LSI-së. Anëtarët e LSI-së janë në krye të detyrës, shtëpi në shtëpi, derë në derë dhe socialist në socialist. Anëtarëve të LSI u bëj thirrje të mos e përdorin më WhatsApp-in por një aplikacion tjetër, që ne do ua dërgojmë të gjithë atyre që janë përgjegjës të qendrave të votimit, sepse ai mund të mendojë se duke gjurmuar të ashtuquajturat bandat kriminale që i ka rreth tavolinës së tij, mendon që duke bërë gjëra të tilla, mos të gjejë cdo lëvizje tonën dhe LSI-së. Po ia them në TV, mos lodhë njerëzit duke na përgjuar dhe zbardhur mesazhet tona, se nuk ka për t’i kuptuar kurrë mesazhet tona. LSI e ka betejën për 40 mandate” tha Kryemadhi./ Opinion.al

Pas