Aktualitet

Kreu i Shërbimit Sekret serb futet në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:03 - 08/09/18 |
b.f

Bratislav Gasic, kreu i Agjencisë së Inteligjencës serbe (BIA) ka hyrë para pak minutash në Kosovë.

Sipas burimeve të “Indeksonline”, ai ka hyrë në Kosovë me tre vetura të llojit “Audi A8” dhe një veturë tjetër të llojit “Land Cruser”.

Për hyrjen e tij, Gasic ka shfrytëzuar pikën kufitare në Bërnjak, përkatësisht portën numër 31.

Më poshtë  “Indeksonline” ua sjell edhe fotografinë nga vendi i ngjarjes.

Ndryshe, sot në Kosovë rreth orës 14:00, pritet të arrijë edhe Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç./Indeksonline/

Pas