Aktualitet

KQZ zbulon fletët e votimit për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:10 - 12/02/22 |
Opi Nion

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve në mbledhjen e sotme njofton se kanë miratuar fletën e votimit për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.

KQZ i ka publikuar fotot e fletëve të votimit në faqen e saj zyrtare të “Facebook”.

Sot, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve miratoi përmbajtjen e fletës së votimit për zgjedhjet e pjesshme për kryetar bashkie që do të zhvillohen në bashkitë Shkodër, Durrës, Dibër, Vorë, Rrogozhinë dhe Lushnjë, në datën 6 mars 2022”,-shkruan KQZ./Opinion.al

Pas