Bota

Të shtënat me armë zjarri/Panik në koncertin e Justin Bieber, 3 persona në spitalBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 12/02/22 |
Opi Nion

Një përleshje ndodhi jashtë një koncerti të Justin Bieber-it në West Hollwood, ku u qëlluan me armë zjarri tre persona.

Të plagosurit janë një 19-vjeçar, një burrë 60-vjeçar dhe një 24-vjeçar të cilët u shtruan në spital pasi u qëlluan me armë zjarri.

Duket se pas një sherri ka ardhur edhe përdorimi i armës së zjarrit, ku mbetën të lënduar 3 personat.

Sipas raportimeve ngjarja ka ndodhur në restorantin “The Nice Guy”.

Mediat e huaja shkruajnë se menjëherë pas të shtënave me armë Biber dhe gruaja e tij janë parë të largohen me shpejtësi nga restoranti./Opinion.al

Pas