Kronikë

Korçë/ 30-vjeçarja bie nga kati i gjashtë i një ndërtese


               Publikuar në : 17:09 - 23/02/20 |
Al Do

Një grua në qytetin e Korçës ka rënë nga kati i gjashtë i një ndërtese që shërben si bar kafe.

Ajo është 30-vjeçe dhe mësohet se ka rënë nga ambientet e lokalit në tarracën e katit të dytë që shërben si sheshpushim i një biznesi.

Nuk dihet ende nëse ajo ka rënë aksidentalisht apo është hedhur vetë.

Ajo është transportuar menjëheë në spital ndërkohë raportohet se gjendja e saj është e rëndë. /Opinion.al

Pas