Aktualitet

Komisioni Hetimor/Rama: Kam një yll në ballë, nëse s’iu shqetëson e mbajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:48 - 23/02/22 |
Opi Nion

Vijon të dëshmojë në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, kryeministri, Edi Rama. Tashmë pas rreth tre orësh dëshmi, duke folur kryeministri kishte vizatuar me stilolaps një yll në ballë. Tabaku i ofroi kryeministrit pak minuta pushim, gjë që u refuzua nga ky i fundit dhe më pas vijoi dëshminë.

Diskutimet në Komisionin Hetimor

Rama: Një minutë, më njoftojnë se kam një yll në ballë?

Tabaku: Ke nevojë për pak pushim?

(Rama fshihet)

Rama: Jo, jo nëse ju s’iu shqetëson, e mbaj.

Tabaku: Iku, ylli në ballë. Vazhdojmë./Opinion.al

Pas