InstaBIZ

Komentet për gjoksin, indinjohet Sara Hoxha mbyll InstagraminBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:06 - 04/05/16 |
root

Disa ditë më parë trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka postuar një foto në të cilën është diskutuar se ka përdorur fotoshop për gjoksin e saj.

E në fakt ajo ka reaguar duke i kthyer komentin ndjekësve që e vunë në dyshim diçka të tillë. “ Po, kjo është egzaktësisht. Nuk kisha kohë të modifikoja gjoksin tjetër dhe mendova, përse jo një gjoks do të ishte mëse i mjaftueshëm”,-shkruan Hoxha Në instagram. Por pas këtyre komenteve ajo çka bie në sy është se Sara ka mbyllur profiline saj në Instagram, të jetë ndikuar nga komentet vallë?/ekspress

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas