-Jetë dhe Stil

Pamje shokuese/ Nëna hedh fëmijët nga dritarjaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 04/05/16 |
root

Pamje shokuese vijnë nga Koreja e Jugut, ku një nënë për të shpëtuar fëmijët e saj nga zjarri i hedh nga ndërtesa që po digjej. 30­vjecarja Precious Enyioko hedh një e nga një 3 fëmijët e saj të cilët ishin më i madhi katër vjec, tjetri tre vjet dhe më i vogli vetëm shtatë muajsh nga kati i katërt i një ndërtese në flakë.
Britmat e saj bënë që poshtë pallatit të mblidheshin njerëz, të cilët me batanije në duar arritën të prisnin 3 vogëlushët.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas