-Jetë dhe Stil

Video/ E pabesueshme shikoni si duket fëmija kur lëviz në barkun e nënësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:19 - 04/05/16 |
root

Kjo nënë ka shpërndarë në rrjetet sociale një video, ku përmes barkut të saj duket fëmija i cili lëviz brenda tij.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/DailyMail/videos/1313151692077909/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas