InstaBIZ

Klaudia Pepa shkëlqen në tapetin e kuq të festivalit të Romës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:00 - 25/10/18 |
b.f

Klaudia Pepa është një nga balerinat shqiptare, e cila ka shkëlqyer edhe jashtë vendit.

Muajt e fundit bukuroshja shqiptare vazhdon karrierën e saj në Itali.

E njohur për performancat e saj artistike televizive në Itali, por edhe në kompeticione të ndryshme nëpër Evropë, emri i Klaudia Pepës përmendet në radhët e artistëve shqiptarë të kompletuar në tërësi.

Së fundmi balerina e njohur ka qenë e ftuara e nderit në një nga ngjarjet më të rëndësishme të filmit që organizohen çdo vit në Itali.

Klaudia Pepa parakaloi në tapetin e kuq të festivalit të Romës dhe të gjithë fotografët dhe paparacët e pranishëm në event u fokusuan tek ajo. Ajo kishte veshur një fustan me temina gold, taka të larta dhe një look super të kuruar.

Pas