Life Style

Kjo grua po bëhet milionere duke postuar foto të këmbëve në Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:49 - 07/10/18 |
el ida

Poston fotot e këmbëve në Instagram! Njihuni me 49 vjeçaren që po bëhet milionere [FOTO]

Publikuar më: 15:52 06-10-2018

E kishit menduar ndonjëherë se fotot e këmbëve tuaja mund të ishin burim të ardhurash? Me siguri që jo!

Por, një 45-vjeçare thotë se po fiton me mijëra çdo vit falë këmbëve të saj. Gweneth thotë se fiton rreth 2.500 dollarë në muaj duke bërë fotografi të këmbëve. Ajo fotografon këmbët dhe ndan fotot  në Instagram.

Ajo cakton takime me klientë që e paguajnë deri në  300$ për një orë  masazh këmbësh.

Duke i mbledhur të gjitha, ajo fiton rreth 30.000 dollarë në vit vetëm nga donacionet e klientëve që merren me këmbët e saj.

Gweneth Lee shprehet për këmbët e saj fitimprurëse:

Kurrë nuk e kisha vënë re sesa tërheqëse mund të ishin këmbët derisa e mora vesh nga vala e mediave sociale. Gjithmonë postoja foto të këmbëve të mia kur isha në pishinë dhe aty kuptova që numri i ndjekësve po shtohej. Kështu, përfundova duke krijuar një llogari në Instagram vetëm për njerëzit që i dashurojnë këmbët e mia.

Pas