Life Style

Kishte hyrë në Guinness, ndahet nga jeta burri më i tatuazhuar në Itali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:34 - 05/06/21 |
Opi Nion

Ai kishte hyrë në Librin e Rekordeve Botërore Guinness si njeriu më i tatuazhuar në Itali dhe për grupmoshën mbi 65 vjeç me më shumë tatuazhe në botë. Angelo Piovano nga Torino, ndërroi jetë në moshën 85 vjeçare.

Lajmin e ka dhënë në faqen e Facebook, nipi i tij Marco Bruno: “Angelo vdiq natën e kaluar – shkruan ai – tani universi do të jetë edhe më i gjallë”. Postimi është shoqëruar nga dhjetëra komente dhe ngushëllime./Opinion.al

Pas