InstaBIZ

Kim Kardashian kujton të atin e ndjerë: Do doja të ishe këtu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:33 - 22/02/20 |
el ida

Ylli i familjes Kardashian-Jenner, Kim Kardashian, e kujton të atin e ndjerë në çdo festë dhe ditën e sotme i ka dedikuar disa fjalë prekëse.

Robert Kardashian do të festonte ditëlindjen dhe nëpërmjet një postimi në Instagram, Kim i shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen babi! Më mungon përtej imagjinatës. Do të doja të ishe këtu që të shihje gjithçka”.

I ati i Kim ka qenë avokat shumë i suksesshëm dhe 39-vjeçarja është duke ndjekur hapat e tij pasi po studion prej vitesh për këtë degë./Opinion.al

Pas