InstaBIZ

Kim Kardashian e fiksuar, photoshopon fotografinë e vajzës 9-muajshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:56 - 09/10/18 |
el ida
Fillimisht ishte Kylie Jenner, që publikoi foton nga festa me pizhama, të Stomi-t me Chicago-n. Ato ishin në krevat të veshura me të njëjtën veshje dhe dukeshin si binjake. Ishte një foto e adhurueshme e dy vogëluesheve , që të ngrohte zemrën sapo e shihje.
Por fansat “syshqiponjë”, kanë vënë re se përpara se ta ripostonte foton, Kim Kardashian ka përdorur paksa fotoshop për të rregulluar vogëlushen e saj.

Kim ka ndërhyrë në anën e djathtë të ballit të Chicago-s dhe tek kaçurelat e saj, duke i rrumbullakosur pakëz. Ndër të tjera, ylli i reality show-t ka ndërhyrë edhe në ngjyrat e fotos, duke i zbardhur pakëz dy vogëlushet.

 

Pas