InstaBIZ

Butrin Imeri: Kjo është femra jem


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 09/10/18 |
el ida

Këngëtari Butrint Imeri ka theksuar se është beqar. Ai shtoi se momentalisht nuk është i gatshëm për një lidhje serioze, pasi i është  përkushtuar  vetëm karrierës muzikore.

Por sërish, nuk u përmbajt dot dhe vizatoi mbi një copë letër sesi duhej të ishte partnerja e tij ideale.

‘Kjo është femra jem’  – tha këngëtari. Ai ka  shpjeguar se ajo duhet të jetë e sinqertë dhe përveç historisë së dashurisë, ta ketë edhe si shok.

Por në vizatim duket qartë se linjat e saj të trupit, duhet të jenë bombastike!

 

Ndërkohë që gjatë rubrikën “Thuaje ose haje”, Butrinti zbuloi se vajza që ka puthur për herë të parë quhet Zara dhe është gjermane.

“Ia hongsha loçkën sa e mirë ka qënë” – tha me humor Butrinti, duke kujtuar se ka qënë shtatë ose tetë vjeç.

I pyetur se cilat janë gjashtë femrat e showbiz-it shqiptar me të cilat ka pasur një lidhje, ai refuzoi të përgjigjej.  Ai tha se nëse fliste më pas  duhej të zihej më pas me to.

Pas