Politikë

“Këtu ka qenë mami, babi dhe lali Eri”, Manastirliu shfaqet me vajzën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:19 - 17/04/21 |
Opi Nion

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu,  i është bashkuar kryebashkiakut të Tiranës Veliaj, ndërsa kanë inspektuar të shtunën punimet në shkollën “Sami Frashëri”. Ndryshe nga zakonisht, edhe pse në një lëvizje pune, në këto ditë fushate Manastirliu ka marr me veten edhe vajzën e saj.

“Tek kjo shkollë ka qenë mami, babi dhe lali Eri”, i tha Manastirliu vajzës.

“Kanë qenë dhe ca të tjerë, që nuk duan të bëhen shkollat:, u shpreh Veliaj, ndërsa shtoi se edhe pse anë studiuar në gjimnazin “Sami Frashëri”, disa perosna sipas tij “kanë më shumë  Sali se sa Sami në kokë”./Opinion.al

Pas