-Jetë dhe Stil

Këto janë shenjat më të parezistueshme të horoskopit


               Publikuar në : 20:56 - 27/09/19 |
xhu lia

Sipas astrologëve 3 shenjat e mëposhtme karakterizohen si më të parezistueshmet

Peshorja

Personat që kanë shenjën e peshores  karakterizohen nga një harmoni dhe sens i të drejtës që do t’ia kishte zili kushdo. Personat në këtë shenjë dinë të japin shumë dashuri, janë mirëkuptuese, ngacmuese kur duhet dhe me këmbë në tokë.

 Shigjetari

Personat e kësaj shenje mund të konsiderohen pa frikë “uzurpuesit’” e zemrës. Janë të ëmbël, të këndshëm dhe plot botë, besnikë dhe ndoshta njohësit më të mirë të artit të të folurit, ndaj e vështirë të mos e humbësh kokën pas tyre.

Ujori

Në pamje të parë ujorët duken aq të ndjeshëm dhe të brishtë, por pas tyre fshihen njerëz shumë të fortë që  arrijnë të shkëlqejnë kudo. Edhe pse natyra ëndërrimtare nuk është gjithmonë në anën e tyre, ato ia dalin të triumfojnë. Kanë shumë siguri, durim dhe vullnet për t’u shkuar gjërave përpara. Nuk do të arrini kurrë të harroni një ujor./Opinion.al/

Pas