Aktualitet

Këshilli Kombëtar/ Basha-anëtarëve: Duke nisur nga unë, të gjithë në terren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:24 - 23/12/21 |
Opi Nion

Partia Demokratike ka mbledhur mbrëmjen e së enjtes Këshillin Kombëtar.

Mësohet se Basha iu ka thënë anëtarëve se duhet të dalin në terren dhe të takohen me demokratët.

“Nga nesër secili duhet të jetë prezent në terren me demokratët duke filluar nga unë”, tha Basha.

Mbledhja e sotme u njoftua dy ditë më parë nga përmes një letre drejtuar anëtarëve, nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Mësohet se në këtë mbledhje do të zgjidhen sekretarët e rinj të Partisë Demokratike, duke zëvendësuar kështu anëtarët e shkarkuar, që përkrahën ish-kryeministrin Berisha./Opinion.al

Pas