-Jetë dhe Stil

Këpucët e malit shumë stil dhe moderne


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 09/11/15 |
root

Në pamje të parë mund të duken këpucë mashkullore, por janë me të vërtet shumë stil dhe shumë të rehatshme. Këpucët e trasha të malit janë shumë në modë këtë vit.

Ato mund ti vishni me xhinse, strece si dhe me funde të shkurtër. Të gjitha brand-et e njohura, kanë hedhur në treg këpucë të këtij stili.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas