Te Fundit

Çfarë thoshte Manjani për Edi Ramën dy vite më parë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:28 - 09/11/15 |
b.f

Ylli Manjani thuhet se do të jetë ministri i ri i Drejtësisë në kabinetin Rama. I njohur si një kundërshtar i hershëm i Ramës, me të cilin u nda në vitin 2011, Manjani nuk i ka kursyer fjalët ndaj Ramës. Por çfarë thoshte Ylli Manjani dy vite më parë në studion e ABC News për Ramën dhe Rilindjen? A është i këtij mendimi sot Manjani ndërkohë që dje e quante Ramën një monstër, një sharlatan politik që mashtron sistematikisht publikun, që nxit dhunë, që gënjen pa pikë turpi?

 

KOMENTO (7)

Shkruaj nje koment

  1. ky qe p flet eshte me pisi i te gjithe pisave te politikes sikur tha ai zotnia lart eshte dashnore e metes dhe meta e leshon me qera ku te kete nevoje shiheni sot si flet deri dje ishte zevendes minister me salet dhe shante ps tani eshte me edin e shan salen o pika qe si bie ketij populli po ja fusin sa para sa prapa e nuk degjohen fare delet rrine urte presin zgjedhjet e te marrin nga njezet mije leke dhe kaq

  2. Per sa koh esht dashnore e Metes. Normal qe do ja mari ne GOJE. Dhe Rames. Dhe Berishes. Sa per per Popullin nuk ja marin dot ne GOJE, se jemi shum. Popullit ja fusin ne Goje

  3. Po kur u thua ketyre aleanca e qelbesirave nxehen se nuk u vjen Mir..po keta nuk kan as turp as moral dhe ki hajer nga keta….

  4. Epo keta jan te paskrupullt krejt,dhe ato akuza qe i bejne njeri tjetrit jan kot sa per sy e faqe,pa keta lepijn dhe by…n e jevgut kur vjen vakti !

Pas