InstaBIZ

Këngëtarja e famshme shfaqet me unazë fejese, 1 milionë dollarëshe në duar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:01 - 20/10/18 |
el ida

Shumë njerëz dyshuan se Lady Gaga po mbante një unazë fejese. Dhe jo vetëm një unazë fejese. Një unazë të rrethuar me diamante.

Nuk është diamant ‘pink’, por është një lloj i rrallë safir.Të paktën sipas Andrew Brown, President i WP Diamonds, i cili i tha për Eonline! se unaza e Gagës duket të jetë një

“6-7 karat safir rozë me një halo diamanti që arrin në 3-4 karate”.

Kjo unazë e veçantë mendohet të jetë vlerësuar me një milion dollarë, pasi në të është vendosur një diamant rozë. Një stil i tillë i unazave është praktikuar edhe në mesin e Familjes Mbretërore nga Princi Çarls, i cili kishte krijuar një unazë me safir blu rrethuar nga diamante për Princeshën Diana.

Pas